Keleivių vežimas dėl karantino šiuo metu nevykdomas

Vykdome kassavaitinius reisus į Angliją ir Daniją iš Lietuvos. Siūlome saugią, greitą ir komfortišką kelionę mikroautobusais. Keleivius patyrę vairuotojai paima nuo namų durų iš anksto pranešdami apie atvykimą. Kiekvienam keleiviui suteikiamas nemokamas bagažas – 2 lagaminai arba 2 tašės bei rankinis bagažas, kurių bendras svoris 60 kg. Yra galimybė su savimi vežtis ir papildomo bagažo, tačiau apie reikia iš anksto informuoti. Kelionės metu garantuojame saugumą taip pat apdraudžiame keleivius nuo nelaimingų atsitikimų visos kelionės metu.

Kelionės trukmė svyruoja priklausomai nuo to kur vykstama. Kas 3-4 valandas vyksta sustojimai aikštelėse, taigi galima pavalgyti kavinėse, parduotuvėse ar tiesiog nueiti į tualetą, taip pat stojame pagal klientų poreikius. Techniškai tvarkingi autobusai, su konfortiškomis sėdynėmis neleis pavargti kelyje. Keleiviams vykstantiems grupėse nuo 3 žmonių taikomos nuolaidos.

Ecotrip

Dėmesio!

Pranešame, kad „Ecotrip“ ir toliau vykdys siuntų ir krovinių pervežimus, tačiau keisis važiavimo grafikas. Informaciją apie grafiko pasikeitimus netrukus patikslinsime, tad sekite naujienas.
Taip pat pranešame, kad dėl susidariusios situacijos, keleivių pervežimą laikinai sustabdome. Išlikite saugūs ir sveiki!
Dėl siuntų bei krovinių pervežimo kviečiame susisiekti: +37060122060 arba +447479622299